~ O NÁS ~

Možno vám príde zvláštna rôznorodosť našich služieb. Sme rodina, ktorá už vyše 30 rokov udržuje vzťahy s rôznymi talianskymi podnikateľmi.

 

Ľubomír Drobný, otec tejto rodiny, je členom talianskej obchodnej komory (http://camit.sk/sk/uvod), rytierom Talianskej republiky a majiteľom firmy Ecomat (http://ecomat.sk/), ktorá sa zaoberá odpadovým hospodárstvom, konkrétne vývozom železného šrotu talianskym klientom.

 

Anna Drobná, jeho manželka,15 rokov pracovala ako tlmočníčka pre rôzne talianske firmy obchodujúce na Slovensku a momentálne sa zaoberá komunikáciou medzi firmou Ital Service a jej talianskymi klientmi.

 

Zuzana Calá, najstaršia z ich dcér, je absolventkou jednej z najprestížnejších škôl architektúry v Európe - Politecnico di Milano a na Slovensku sa so svojim manželom (tiež architektom) zaoberajú stavebníctvom, architektúrou a interiérovým dizajnom.

 

Katarína Drobná, druhá dcéra, skončila florentskú Universita degli Studi di Firenze,  kde študovala navrhovanie divadelných kostýmov a scénografie. Po nej absolvovala kurz na Accademia Teatro alla Scala v Miláne zameraný na realizáciu divadelných kostýmov a zároveň stážovala v showroome pre módnu značku Armani. Momentálne sa venuje výrobe kostýmov pre rôzne televízne a internetové reklamy a realizáciou vlastných návrhov pod značkou K.ATE.

 

Terézia Drobná, najmladšia z troch sestier, je absolventkou milánskej Universita Cattolica del Sacro Cuore kde vyštudovala Ekonómiu a manažment kultúrnych inštitúcii a divadiel. V súčasnosti sa stará o chod firmy Ital Service a z časti firmy Ecomat.

© ITAL SERVICE, s.r.o.